Menu

Vyzkoušejte pravé americké BBQ  v burgeru, sendviči nebo jen tak na prkénku

Vyberte si z naší stálé nabídky

Mimo stálých pokrmů nabízíme i denní menu, které se pravidelně mění a není uvedeno zde v seznamu.

Denní menu si můžete prohlédnout ZDE!

BURGERY

Vítáme vás ve světě burgerů MacLaren's Pub, kde každý burger je mistrovským dílem chuti a kvality. Naším cílem je poskytnout vám nezapomenutelný kulinářský zážitek, který kombinuje tradiční americké prvky s moderním gastronomickým uměním.

Používáme měkoučkou máslovou briošku, maso uzené dvoufázovou metodou ve smokeru na dřevo, naše BBQ omáčky, nakladánou červenou cibulku a další ingredience.

Do všech burgerů doporučujeme přidat křupavou americkou slaninu, kterou marinujeme v cukru a soli. Neobsahuje vodu a proto je tak křupavá.

Stálá nabídka burgerů

MacLaren's Pulled
Beef Burger

Dlouze uzená šťavnatá hovězí plec podávaná s chipotle majonézou, naší Kansas City BBQ, okurkami a nakládanou cibulkou v měkké máslové briošce. Doporučujeme přidat naší křupavou americkou slaninu pro kompletní zážitek.

MacLaren's Pulled
Pork Burger

Dlouze uzená šťavnatá vepřová plec strochou jalapeňos, podávaná s chipotle majonézou, naší Kansas City BBQ, okurkami a nakládanou cibulkou v měkké máslové briošce. Doporučujeme přidat naší americkou křupavou slaninu.

Texas BBQ
Brisket Burger

Black Angus hovězí hrudí – dlouze uzené a kořeněné naším BBQ kořením, podávané s coleslawem, okurkou, nakládanou cibulkou a naší Kansas City BBQ v měkké máslové briošce. Burger pro opravdové milovníky dobrého masa.

SENDVIČE

V MacLaren's Pub vás čeká pravý americký zážitek s naší širokou nabídkou sendvičů, které jsou pečlivě připravovány s důrazem na kvalitu a originální chutě.

Přijďte ochutnat pravý chuťový zážitek v srdci našeho pubu, kde s každým sendvičem přinášíme kus amerického zážitku.

Stálá nabídka sendvičů

Beef Grilled
Cheese Sandwich

Naše dlouze uzená šťavnatá hovězí plec, zapečená v křupavých Texas toastech a se spoustou roztopené holandské goudy a čedaru. Opět velmi doporučujeme přidat naší legendární
americkou slaninu.

Pork Grilled
Cheese Sandwich

Naše dlouze uzená šťavnatá vepřová plec s trochou jalapeňos, zapečená v křupavých Texas toastech se spoustou roztopené holandské goudy a čedaru. Opět velmi doporučujeme přidat naší legendární americkou slaninu.

Vegetarian Grilled
Cheese Sandwich

Spousta roztopené holandské Goudy a cheddaru, nakládané nepálivé banana peppers v grilovaných Texas toastech.


Turkey Club
Sandwich

Tence nakrájená krůtí prsa, marinovaná v pomerančích, vyuzená v našem Southern Pride smokeru z Tennessee, naše americká slanina, majonéza, ledový salát a rajče v křupavě grilovaných Texas toastech.

Pastrami On Rye
Sandwich

N.Y. Deli autentická klasika! Pořádná porce našeho teplého, jemně nakrájeného hovězího pastrami, grilovaný žitný chléb, deli hořčice a dill pickles.Pastrami Reuben
Sandwich

Pořádná porce našeho vyhlášeného, jemně vyuzeného hovězího pastrami v legendárním, autentickém new yorském Reuben sendviči s kyselým zelím, ementálem a ruským dressingem
mezi křupavými žitnými chleby. Podáváme tradičně s naší nakládanou cuketou.

New York delikatesy

V MacLaren's Pub přinášíme kousek pravého amerického barbecue. Všechna masa udíme dvoufázovou metodou ve smokeru. Díky tomu jsou skvěle zauzená a perfektně šťavňatá.

Naše New York delikatesy podáváme vždy s fazolemi s uzeným masem, rozpečenou máslovou brioškou, nakládanou červenou cibulkou a výbornými dill pickles, neboli nakládanou cuketou.

Stálá nabídka delikates

Burnt ends Karamelizovaný Bůček

Karamelizované kostky vepřového bůčku, kořeněné naší originální BBQ směsí a Kansas City BBQ omáčkou. K tomu BBQ bacon beans, pickles, nakládaná cibulka a grilovaná měkoučká máslová brioška.


Texas BBQ
Spare Ribs

Dlouze uzená masitá vepřová žebra z boku. Kořeněná v Texas stylu solí, pepřem a česnekem. K tomu BBQ bacon beans, pickles, nakládaná cibulka a grilovaná měkoučká máslová brioška.KRÁL AMERICKÉHO BARBECUE!

Texas BBQ
Brisket

Pořádná porce šťavňatého masa. Hovězí hrudí Black Angus, vyuzené k dokonalosti v naší udírně SOUTHERN PRIDE! Šťavnaté plátky rozpadajícího se hovězího masa, kořeněného v pravém Texas stylu, jen mořskou solí, pepřem a česnekem. Podáváme s BBQ bacon beans, pickles, nakládanou cibulkou a rozpečenou mini brioškou.

BBQ Loaded
Fries

Hranolky smažené v hovězím loji navrch s naší trhanou vepřovou nebo hovězí plecí, chipotle majonézou, Kansas City BBQ omáčkou, pickles a roztopeným cheddarem

NAŠE HIGHLIGTY

Proč si vybrat právě MacLaren´s?

Nejen, že jsme v samotném centru u Horního náměstí, ale také nabízíme..

Skvělé jídlo

Denní menu každý pracovní den, či legen - dární pochoutky - burgery, grilovaná masa a mnoho dalšího

Bohatá nabídka piv

Čepujeme 5 druhů různých piv tak, aby byl maximálně spokojen každý pivní pupek.

Míchané nápoje

Exluzivní koktejly, které si jinde nedáte i prvotřídně připravené klasiky. I to je MacLaren's Pub
JAK MÁME OTEVŘENO?

Naše otevírací doba

Naše kuchyně vám uvaří i pozdě v noci - v týdnu až do 00:00 a v pátek a sobotu až do 1:00!
pondělí - čtvrtek

10:30 - 01:00

pátek 

10:30 - 3:00

Sobota

13:00 - 3:00

neděle (O PRÁZDNINÁCH)

ZAVŘENO